Son Eklenen Makaleler

Cildiniz için çimen suyu Ebru Şallı

25 Ağu 2011 , Posted by Onur ALPAY at 13:13

Cildiniz için çimen suyu Ebru Şallı
Bol bol çimen suyu içtiğini ve formunu yağsız sebze yemeklerine borçlu olduğunu söyleyen Şallı, “Çimen suyu çok faydalı. Ancak bu çimenler sanıldığı gibi sokakta büyüyen çimenlerden değil. İnsanlar bilmedikleri otlardan kesinlikle uzak durmalı” dedi.
İngilizce çeviri alt kısımda ???

100′den fazla vitamin ve enzim içeren çimen suyu, taze çimenden sıkılıyor. 57 gramlık bardağın fiyatı 2.5 dolar… Amerikalılar son dönemde nar, havuç ya da portakal suyuna değil, “çimen suyu”na rağbet etmeye başladı. Ülkede moda haline gelen “çimen suyu”, büfelerde taze taze sıkılıyor ve 57 gramlık küçük kaplarda servis ediliyor. 2 kilo 250 gramlık sebzeden alınabilecek vitamin ve minerallere denk gelen bu içeceğin bardağı 2.5 dolardan satılıyor.

Çimen Suyu İçinde 100`den Fazla Vitamin ve Enzim Barındırır


İçinde 100`den fazla vitamin ve enzim barındıran ve özel yetiştirilmiş çimlerden elde edilen `çimen suyu`, kanı yenileme özelliğiyle dikkat çekiyor. Tadı pek de hoş olmadığı için genelde tek yudumda içilen ve ağız tadını düzeltmek için peşinden bir dilim portakal yenen bu ilginç içecek hakkında 10`dan fazla kitap yazıldı. Özel tohumları olan bu çimen , yine özel olarak yetiştiriliyor.

1 hafta içinde büyüyen çimenin besleyici unsurlarından tam olarak faydalanabilmek için mutlaka suyunun içilmesi gerekiyor; çünkü örneğin salataya karıştırarak yendiğinde herhangi bir faydası görülmüyor . Uzmanlar günde 57 gram çimen suyunun insan vücudu için yeterli olacağını; alıştıktan sonra ise bunun en fazla 114 grama kadar çıkarılabileceğini belirtiyor. YÜZDE 70 ORANINDA KLOROFİL İÇERİYOR

Çimen Suyu K, E, C, A, B, B12 , B9 , B8 , B6 , B3 , B2 ve B1 Gibi Vitaminler İçerir.

K, E, C, A, B, B12 , B9 , B8 , B6 , B3 , B2 ve B1 gibi vitaminler içeren `çimen suyu`nun içindeki mineraller de bir o kadar fazla: Bakır, demir, magnezyum, potasyum, manganez, iyot, kalsiyum, fosfor, selenyum, sülfür, bakır, çinko sodyum, bor , krom, kobalt ve molibden. Çimen suyu yüzde 70 oranında klorofilden oluşuyor. Klorofil ise ışığın `ilk ürünü` olduğu için diğer bütün elementlerden daha fazla ışık enerjisi içeriyor. Tanınmış beslenme uzmanı Bernard Jensen , çimen suyunun sindirilmesinin sadece birkaç dakika aldığını ve bu süreçte çok az vücut enerjisi tüketildiğini belirtiyor.

Çimen suyunun faydalarından bazıları ise şöyle:
- Kanı temizleyip kan dolaşımını düzenler
- Hemoglobin üretimini artırır
- Diş çürümelerini önler
- Ağızda 5 dakika tutulursa diş ağrılarını keser , dişetlerini temizler
- Yaraların çabuk iyileşmesini sağlar
- Toksik ve kanserojen maddeleri nötralize eder
- Karaciğeri temizler
- Kan şekerini düzenler
- Saçların aklaşmasını engeller
- Sindirim sistemini düzenler
- AIDS `in önlenmesine yardımcı olur
- Vücuttaki ilaç artıklarını temizler
- Kötü bakteri oluşumunu engeller
- Vücuttan ağır metalleri temizler
- Cildi yeniler
- Seks hormonlarını düzenler
- Tansiyonu düşürür

ENGLİSH

grass juice for your skin

Bol had abundant grass and water vegetable cooking oil to form said debtor with a Shawl, “Grass is very good water. But I think that as the grass growing in the streets of the grass is not. People do not know of herbs should definitely stay away,” he said.

More than 100 grass juice contains vitamins and enzymes, from fresh grass is Bored. 2.5 grams of the price of 57 dollars … bardak Americans in recent times pomegranate, carrot or orange juice, not “grass water” began to be sought. Into fashion in the country to the “grass juice, buffet and 57 grams of fresh Bored is served in small bowl. 2 kilos 250 grams of vegetables, vitamins and minerals that may be equivalent to 2.5 dollars from the glass of these beverages are sold.

Grass water and enzymes in vitamin 100 in excess of the Host
Vitamins and enzymes in more than 100 host grass obtained from and are trained “ grass juice, blood renewal feature is remarkable. Usually do not taste very nice inside and the only draft to correct relish orange slices after a 10 on beverages eaten this interesting book was written more than `. In this special grass seeds, however, are specially trained.

Within 1 week of growing grass full advantage of the nutritious elements of water to drink should be sure because no one is defeated, for example, mixing the salad is not seeing the benefits. Experts 57 grams per day would be sufficient for the human body of water grass; used after no more than 114 grams that is up to may be removed. PERCENTAGE RATE 70 contains the chlorophyll

Water Grass F, E, C, A, B, B12, B9, B8, B6, B3, B2, and contains Vitamin B1

F, E, C, A, B, B12, B9, B8, B6, B3, B2, and contains vitamins such as B1 `sod` s water in a mineral, the more: Copper, iron, magnesium, potassium, manganese, iodine , calcium, phosphorus, selenium, sulfur, copper, zinc sodium, boron, chromium, cobalt and molybdenum. At a rate of 70 percent grass juice is made up of chlorophyll. The first product of chlorophyll light `is` more light energy from the other contains all the elements. Bernard Jensen recognized nutrition expert, just a few minutes to digest grass and water in this process has been very little body energy consumed.

Grass and some of the benefits of water as follows:

- Clear the blood and regulates blood circulation
- Hemoglobin production increases
- To prevent tooth decay
- 5 minutes is kept in the mouth for toothache cuts, cleans dişetlerini
- Wound healing and resilience provides
- Toxic and carcinogenic substances will neutralize
- The liver clears
- Regulates the blood sugar
- Hair of the flow prevents healing
- Digestive system layouts
- Helps prevent AIDS `in
- The body clears the drug residues
- The bad bacteria will prevent the formation
- Removes heavy metals from the body
- Volume of the new
- Sex hormones can regulate
- Lowers blood pressure

Currently have 1 yorum:

  1. Aysen says:

    siteniz gerçekten çok harika yararlı bilgiler paylaşıyorsunuz teşekkür ediyorum size.........

Leave a Reply

Yorum Gönder